makijaż

Makijaż, fryzura – lepiej z tym pójść do specjalisty

Makijaż dzienny wykonamy w domu, tak samo jak fryzurę na co dzień. Jeżeli chodzi o manicure, to też za zwyczaj jesteśmy w stanie zrobić go sobie same w domu. Inaczej sprawa wygląda wtedy, kiedy zależy nam na profesjonalizmie, ponieważ szykujemy się na szczególną okazję.

Makijaż na wielkie wyjścia

W salonie wykonamy makijaż na wielkie wyjścia, śluby i inne okazje. Warto przemyśleć wizytę u kosmetyczki, ponieważ jej wiedza sprawi, że makijaż zostanie na miejscu długi czas i nie będzie wymagał poprawek. Profesjonalna makijażystka dobierze odpowiednie kosmetyki do naszej cery, a także zajmie się odpowiednim dopasowaniem kolorystycznym. Salon Piękne Ciało bazuje na kosmetykach kolorowych najlepszych marek, więc nie ma zagrożenia, że zapłacimy za nietrwałe kosmetyki. Poza tym, która panna młoda chciałaby się malować sama w dzień ślubu? Makijaż nałożony w profesjonalnym salonie uda się zawsze, a panna młoda nie będzie musiała robić go sama drążą ręką w domu.

Fryzura od święta

Nie każda z kobiet potrafi zrobić efektowne upięcie na samej sobie – nie mamy wiedzy, jak to zrobić, nie mamy odpowiednich kosmetyków ani narzędzi. Wystarczy umówić się na konkretny dzień i godzinę, a fryzjer zajmie się naszym wyglądem tak, aby upięcie było trwałe i efektowne. po takiej wizycie już nie trzeba się martwić tym, że upięcie włosów zajmuje więcej czasu, niż faktycznie mamy. Zmartwieniem nie będzie też brak umiejętności. poza tym, mamy możliwość umówienia się na fryzurę próbną, co jest dużym udogodnieniem przed ślubem. Przyszła panna młoda ma wtedy możliwość ocenienia, czy dana fryzura będzie pasowała do kreacji.

Manicure i pedicure

Jeżeli zależy nam na efekcie “wow”, manicure czy pedicure zróbmy w salonie. Dużym udogodnieniem jest to, że nie trzeba się umawiać na wizytę w dzień uroczystości, bo dopasowując odpowiednią technikę możemy spotkać się z kosmetyczką nawet tydzień wcześniej. Nie będziemy musiały wtedy martwić się o brak czasu. Oczywiście tym sposobem lepiej zrobić trwały manicure, na przykład manicure hybrydowy, który utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej, niż zwykły lakier.